İsfahan da Park Garden

Meydan gezimizden sonra Park’a gittik. Yine içeri cüzi bir ücret vererek girdik. İçeri girerken erkek arkadaşımın beni neden buraya getirdiğini düşündüm. Gezmeye gelmiştik tamam da park da ne yapacaktık. Parktı işte!!İçeri girince şaşırdım, üzüldüm… İzmir’de yaşıyorum neden İzmir’de böyle bir yer yok diye sinir oldum. Park mükemmel olmayabilir ama fikir güzeldi bence.Çiçek biz bayanların hoşuna farklı gidiyor sanırım. İçerisi hem keyif vericiydi hem de öğretmenlik damarlarımı kabarttı, çiçek ağaç vb çeşitleri görmek ve onları öğrencilerime gösterme isteği duydu içime. Ayrıca para da kazandırıyor o şehre. Biz gittiğimizde ağustos ortası olduğu için bazı türler solmuştu. Baharda daha güzel olacaktır eminim.Bir de öğle tatilinde geldiğimiz parkda öğle mesaisini geçirmek için gelen İsfahanlıları görünce daha da şaşırdım. Çimenlerin üstüne oturmuş birşeyler yiyen kişilere görevliler de birşey dememişti.Ayrıca daha birçok fotoğraf var ama yükleme yaparken hata veriyor. Daha sonra yükleyeceğim kesin…

5 yorum

 • süleyman dedi ki:

  safakarham keşke yazını bölüm bölüm değil de bir bütün olarak yazsaymışsın çok daha güzel olcakmış gibi geliyor.

 • safakarham dedi ki:

  yaa:(( teşekkür ederim o şekilde yazmaya çalışacağım. gerçi bilerek öyle yazdım, benim dikkatim hemen dağılır, ikincisi evde bebeğim var:)

 • beyazgelincik dedi ki:

  ya büyük bi iştahla okumaya koyuldum ama sandımki diğer bölümünü kaçırmışım:Dama şafakarham yinede emegine sağlık…….

 • MIYU dedi ki:

  bazen görülen yerleri hepsini tek yazıda okumak ne kadar keyifli oluyorsa senin bu tek tek arkası yarınların da eğlenceli bence :)) paylaşımın için teşekkürler!

 • safakarham dedi ki:

  sağolun… bu arada kızımın 1. yaş gününü kutlama arifesinde olan bir anne olarak eski yazılarıma çocuklu aileler için de ekler koymayı düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*