eğlenceli dakikalar…

merhabalar herkese ;

ingiltere ‘de yapılması gereken ilk şey bence metro istasyonunu çözmek adına bir harita almanız 🙂 sonrası zaten kendiliğindne geliyor. isterseniz piccadilly e gidin isterseniz victorıa isterseniz trafalgar … en ucuz ve en hızlı iletişim metro . başta örümcek ağına benzesede bir mantığı olduğu için adamlar yapmış diyorsunuz başlıyorsunuz gezmeye….
Heralde müzelerden başlamak en mantıklısı british museum, science museum , natinaol history gibi müzeleri gezmeden heralde london dayim demek çok zor. gerçi müzeler çok ihtişamlı ücretsiz güzel felanda , tezim bu konuda şudur adamlar dünyanın heryerini çalıp çalıp buraya getirmişler, klopatra ‘nın mumyası felan burada , truvanın kalıntıları malıntıları ne alaka kardeşim ama tarihine sahip çıkmazsan çıkacak adam bulunuyor demek kı neyse…
Piccadillly bildiğiniz taksim arkadaşlar kalabalık sabaha kadar eğlence , cinemalar gösteriler felan …. uğramadan gütmek ayıp olur :))
Londra ‘ya geleceklere tavsiyem biraz şehrin dışında kalmaları ki konaklamayı ucuza getirsinler , heryere tren olduğu için veriyorsunuz 5.70 pound geziyorsunuz bütün gün ….

iyi gezmeler :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*