BOĞAZDA YAT GEZİSİ

Kendinizi şımartmak için daha ne kadar başarıyı yakalamanız gerekecek? Arada kendinizi de ödüllendirmeniz için iyi bir alternatif olan yat kiralama hizmeti ile günün tüm stresinden ve sorunlarından kurtulmak sizin elinizdedir. Yat kiralama amacınız ne olursa olsun boğazın serin sularında dalgalanan mavi örtünün verdiği huzurdan kopmak istemeyeceksiniz.
 
 Hangi amaçlar ile yat kiralayabilirsiniz?
 
     Yat kiralama hizmeti almak için aslında çok da fazla bir nedene ihtiyacınız bulunmuyor. Kimi zaman sevdikleriniz ile güzel bir gün geçirmek, kimi zaman ise evlilik yıl dönümü gibi özel bir gece yaşamak için kiralayabilirsiniz. Tabi şehir dışından gelebilecek özel misafirlerinizi de unutmamanız gerekiyor.
 
 Saatlik değil günlük de kiralayabiliyorsunuz
 
     Sadece saat bazında kiralamaların dışında günlük olarak yat kiralama talepleri de gelmektedir. Örneğin sabah 09:00’da başlayan bir yat seyahati akşam 19:00’a kadar sürebilmektedir. Bu süreçte dilerseniz boğazın berrak sularında serinleyebilir, büyülü bir denizde uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yiyecek ve içecek hizmetlerinden de fiyatı dâhilinde yararlanabilirsiniz.

 

Yat seçimi tamamen size bırakılan bir karardır. Organizasyon amacınıza göre müşteri temsilcilerimiz sizleri yönlendirebilmektedir. 5 yıldızlı bir gezi konforu arayanlar için ultra lüks yatlar gün/saat boyunca hizmetinizde olacaktır. Bu süreçte sizin için ideal olacak yat seçimini yaparak rahat bir gün geçirebilirsiniz.
 
 Yat kiralama detayları ve koşulları:
 
 Yat kiralama hizmeti minimum 2 saat maksimum sınırsız olarak belirlenmiştir.
 2 saatlik kiralama işlemlerinde başlangıç yeri olarak Bebek, Kuruçeşme, İstinye ve Beykoz seçeneklerinden biri seçilmelidir.
 3 saat ve üzeri kiralamalarda Boğaz içinde yer alan tüm iskelelerden katılım sağlanabilir.
 
 Aklınızda böyle bir organizasyon gerçekleştirmek bulunuyorsa katılımcı sayısı ve organizasyon detaylarını bogazdagezi.net sitesi iletişim bölümünden firma yetkililerine ulaşabilir, Hizmetler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*